Menu
Strona głowna-O NAS

VIDEO WAWA  (MEDIAFILM) - WITAMY!

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, jednak usługi  świadczymy na terenie całego kraju. 

Zakres naszej działalności obejmuje m.in:

- filmowanie wesel

- fotografia slubna

- filmowanie studniówek

- filmowanie komunii

- fotografowanie komunii

- fotograf na studniówce

- fotografowanie dzieci

- filmowanie dronem

- filmowanie kranem kamerowym

- filmowanie dla firm

- filmy sferyczne 3600

Realizujemy filmy w stylu kinowym przy użyciu lustrzanek, czyli urządzeń (aparatów i kamer) z dużym przetwornikiem obrazu oraz z możliwością wymiany obiektywów. Pozwala to na uzyskanie efektu "bokeh" rozmytego tła w obrazie oraz charakterystycznej dla filmu kinowego przestrzeni barwnej.

Wdrożyliśmy wykorzystanie zapisu logarytmicznego oraz zaawansowanej korekcji ekspozycji i koloryzacji filmu. Jest to technologia, która była do tychczas zastrzeżona dla dużych produkcji telewizyjnych i kinowych.

 

Nasze kwalifikacje:

CERTYFIKAT FILMOWY przyznany przezNiezależne Forum Videofilmowców

Certyfikat ukończenia warsztatów operatorskich "WARSZTATY OPERATORSKIE-TRYLOGIA"

Wyróżnienie za wkład w rozwój zawodu realizator filmów video (wideofilmowiec) od Polskiego Stowarzyszenia Wideofilmowców

Uprawnienia do filmowania i fotografowania w kościołach świadectwo kwalifikacli UAVO (operator bezzałogowych statków powietrznych) wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

VIDEO WAWA to nasza marka dla klienta indywidualnego, poświęcona filmowaniu i fotografowaniu uroczystości okolicznościowych.

Nasze domena w internecie dla ślubów i innych iprez okolicznościowych:

www.videowawa.pl

Zapraszamy na 

facebook.com/videowawa

MEDIAFILM DLA FIRM to nasza marka dla klienta biznesowego, poświęcona realizacji filmów reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych oraz z firmowych imprez integracyjnych.

Nasza domena w internecie dla biznesu to: 

www.mediafilm.com.pl

facebook.com/mediafilmwawa

Zapraszamy!  

Wideofilmowanie

Nasz kamerzysta z Warszawy bardzo dobrze opanował filmowanie techniką w stylu kinowym. Jest ona niezwykle efektowna, a co najważniejsze wygląda bardzo estetycznie i idealnie wpisuje się w wymogi nowoczesnego montażu. Dodatkową zaletą będzie w tym przypadku również fakt, że z tej opcji wideofilmowania mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy z Warszawy oraz innych polskich miast.

Kamerzysta

Tajemnica naszego sukcesu w tej materii polega między innymi na wykorzystaniu tzw. zapisu logarytmicznego oraz profesjonalnej korekcji ekspozycji i koloryzacji nagrywanego obrazu – czyli technik, które dotychczas praktykowane były jedynie w przypadku największych inwestycji kinowych (a dzięki naszemu kamerzyście dostępne są również dla klientów prywatnych z miasta Warszawa). Jeśli dodadzą do tego Państwo wideofilmowanie przy pomocy specjalnie do tego przystosowanych dronów, to niewątpliwie można będzie uznać, że nasza oferta jest nie tylko kompleksowa, ale i bardzo atrakcyjna i różnorodna (na teranie całej Polski, w tym i w mieście Warszawa).

Fotograf

Fotograf ślubny – nasze realizacje można obejrzeć na terenie Warszawy oraz innych miast w Polsce. Dotychczasowe zlecenia, które otrzymaliśmy w ramach tej usługi pozwoliły nam na zbudowanie bogatego portfolio, do zapoznania z którym gorąco zachęcamy. Nasz fotograf jest w stanie zrealizować dla Państwa nie tylko sesję plenerową, ale i zdjęcia w specjalnie do tego przygotowanym studiu w Warszawie.

 

    

Videowawa. Witamy! Foto + film aparatami DSLR = 4500zł

Videowawa. Witamy! Foto + film aparatami DSLR = 4500zł  

QUICK CONTACT

 +48 501 109 200

e-mal: mediafilm@wp.pl

SHORTCUTS

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Filmujemy w całej Polsce.

  l
 Powered by: www.cdx.pl