Menu
Strona głowna-FILMOWANIE-FILMOWANIE DRONEM

Filmowanie dronem

Filmowanie z pwietrza kamerą ze stabilizacją na zdalnie sterowanym dronie, pozwalające uzyskac profesjonalne ujęcia na zewnątrz obiektów, nawet na duzej wysokości.

Posiadamy swiadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego

Filmowanie dronem

Jedną z usług naszej firmy z Warszawy, znajdujących się w naszej bogatej ofercie, jest filmowanie dronem z powietrza ze stabilizacją, pozwalające uzyskać profesjonalne ujęcia na zewnątrz obiektów, nawet na dużej wysokości. Jest to forma kreatywnego i widowiskowego wykorzystanie rozwoju, jaki od niedawna można zaobserwować na rynku statków bezzałogowych. Zaletą tej formy tworzenia filmów jest możliwość uzyskania atrakcyjnych ujęć w wysokiej rozdzielczości, a nawet prowadzenia transmisji na żywo z różnego typu uroczystości.

Nasze przygotowanie w ramach tej usługi bazuje na umiejętnościach i kreatywności naszego zespołu. Posiadamy świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które jest niezbędne jeśli chodzi o zawodowe filmowanie dronem. Warszawa to tylko jedno z miejsc w całej Polsce, gdzie dotychczas udało się nam udowodnić, że nasze przygotowanie i zdolności stoją na w pełni profesjonalnym poziomie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów, zarówno jeśli chodzi o zlecenia komercyjne, jak i prywatne. Dzięki filmowaniu dronem mogą Państwo uzyskać atrakcyjną perspektywę „lotu ptaka”, co obecnie popularne jest w zarówno w reportażach ze ślubu, jak i filmach promocyjnych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz do kontaktu z naszym biurem w Warszawie.

 

    

Videowawa. Witamy! Foto + film aparatami DSLR = 4500zł

Videowawa. Witamy! Foto + film aparatami DSLR = 4500zł  

QUICK CONTACT

 +48 501 109 200

e-mal: mediafilm@wp.pl

SHORTCUTS

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Filmujemy w całej Polsce.

  l
 Powered by: www.cdx.pl